BRAMY UCHYLNE - SPRZEDAŻ MONTAŻ
PRODUKUJEMY GARAŻE NA KAŻDY WYMIAR
GARAŻE NA KAŻDY WYMIAR
PORADY
1. Przygotowanie terenu pod garaż ?
Przygotowanie terenu pod garaż leży w gestii inwestora.
A) Najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie wylewki betonowej o grubości 10 cm powiększonej o minimum 20 cm z długości i szerokości do zamawianego garażu ( należy zachować przekątne ) To rozwiązanie pozwoli bardzo dobrze przy kotwiczyć garaż.

B) Można różnież wykonać stopy betonowe opc. 30x30cm, 1m gł. (ilość stóp uzależniona od wymiaru, o ilość dopytaj w dziale sprzedaży)

C) Garaż można również osadzić na kostce granitowej lub brukowej.
2. Kotwiczenie garażu
Kotwiczenie garażu to przytwierdzenie konstrukcji garażu do podłoża. Kotwiczenie garażu leży w gestii kupującego. Jest jednak możliwość zamówienia garażu razem z kotwiczeniem .Usługa przytwierdzenia garażu jest dodatkowo płatna i zależy od wymiarów konstrukcji oraz podłoża do którego ma być zakotwiczony garaż.
Kotwiczenie wykonujemy tylko do wylewki betonowej lub stóp betonowych.
3. Jak zamówić garaż
Garaż można zamówić na kilka sposobów.
A) Telefonicznie dzwoniąc pod nr. tel. 508 228 473, 780 130 120, 509 130 120 –podczas rozmowy telefonicznej klient podaje: - długość, szerokość i wysokość garażu - rodzaj dachu : dwuspadowy, jednospadowy do przodu albo do tyłu lub na prawy albo lewy bok. - kolor garażu i dachu - opcje dodatkowe : bramy uchylne, dodatkowe drzwi, otwory okienne -dokładny adres montażu -dane osobowe wraz z numerami telefonów
B) Za pośrednictwem naszej strony internetowej www.nowoczesne-garaze.pl
4. Płatność za garaż
Klient płaci gotówką dopiero po zakończeniu montażu garażu. Zaliczki pobierane są tylko przy dużych i nietypowych zamówieniach.
5. Gwarancja
Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na nasze produkty. Podstawą gwarancji jest faktura VAT lub paragon zakupu.
6. Na jakim terenie działamy ?
Świadczymy usługi na terenie całej Polski, Słowacji oraz Czech.
7. Termin realizacji.
Z każdym klientem indywidualnie uzgadniamy termin realziacji zamówienia

Na około 7 dni przed przyjazdem do Państwa poinformujemy o tym fakcie telefonicznie.
8. Blacha ocynkowana, akrylowa oraz drewnopodobna.
Blacha ocynkowana jest pokryta warstwą cynku który chroni przed korozją.

Blacha akrylowa to blacha ocynkowana powlekana różnymi kolorami które można wybrać z palety kolorów RAL w macie lub połysku. Blachy akrylowe zabezpieczane są przed zarysowaniem lub uszkodzeniem podczas transportu i montażu folią ochronną którą po skończonym montażu trzeba usunąć.

Blacha w kolorze Złoty Dąb, Ciemny Dąb oraz Orzech to blacha akrylowa imitująca wygląd danego drewna.
9. Konstrukcja garażu

A) Kątownik zimnogięty
B) Ceownik
C) Teownik
D) Profil Zamknięty
E) Kratownica służy jako wzmocnienie dachu, kiedy garaż nie posiada ściany działowej. Kratownica w zależności od garażu jest wykonywana z innych elementów.
Np garaże z blachy drewnopodobnej i akrylowej w poziomie przy szerokości 6m i więcej, posiadają kratownicę z profili zamkniętych 40x60cm.
10. Bramy garażowe :dwuskrzydłowe i uchylne.
Brama dwuskrzydłowa jest w cenie garażu posiada dwa uchwyty na kłódki, jedno skrzydło unieruchamia się ryglami które znajdują się w dolnej i górnej części. Drugie skrzydła zaopatrzone jest w zamek z kluczem oraz rączkę do otwierania.

Brama uchylna (dodatkowo płatna ) podnoszona jest na sprężynach do góry i chowa się w garażu co daję większe pole manewru przy wjeździe lub wyjeździe z garażu. Brama wyposażona jest w klamkę oraz zamek.

Do bramy uchylnej istnieje możliwość zamontowania automatu elektrycznego który za pośrednictwem pilota będzie podnosił oraz zamykał bramę ( opcja dodatkowo płatna)
Ładowanie strony.... Proszę czekać.
Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.